właściciel restauracji w województwie pomorskim

Właściciel restauracji w województwie pomorskim

Aby zostać właścicielem restauracji wcale nie trzeba mieć biznesplanu w kieszeni i miliona pomysłów w głowie. Wystarczą dobre chęci. Tak się składa, że jedna z ogólnopolskich sieci pizzerii szuka właściciela dla restauracji w województwie pomorskim.

W ramach współpracy przyszły właściciel otrzymuje od firmy piec przelotowy, który jest warty 30 tysięcy złotych. Resztę musi wykonać sam, czyli zainwestować w remont i pozostałe wyposażenie lokalu. Jednak warto się nad tym zastanowić, ponieważ taka współpraca wiąże się z prowadzeniem działań marketingowych o zasięgu ogólnopolskim przez przedsiębiorstwo. Oprócz tego to oni generują dla lokalu zamówienia online przez stronę internetową.

Dodatkowo przyszły właściciel będzie pod opieką regionalnego koordynatora, co z pewnością usprawni jego pracę. Nie musi on się również martwić planem kampanii promującej. Ponieważ tym zajmuje się firma i przygotowuje plan, który jest spersonalizowany, a nie ogólny dla wszystkich z całej Polski. Oprócz tego kandydat dostanie od przedsiębiorstwa projekt technologiczny i wizualizacyjny lokalu.

Informacje o autorze

Sebastian

Napisz komentarz