Oferty pracy

Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/24/0524
OBOWIĄZKI:
ęprzyjmowanie, gromadzenie i segregowanie dokumentów pod względem rodzaju,przygowywanie dowodów ksiegowych do zapłaty, wprowadzanie zadekretowanych dokumentów księgowych do systemu elektronicznego finansowo-księgowego,sprawdzanie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,sporządzanie raportów, zestawień oraz wypełnianie formularzy elektronicznych na podstawie informacji pochodzących z ksiąg rachunkowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: rachunkowość
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

EFS+ - Oferta skierowana do odób w wieku 30+dodatkowe wymagania:dobra znajomość zagadnień rachunkowo-podatkowych niezbędnych w trakcie stażu

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku