Oferty pracy

Asystent księgowego

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/3810
OBOWIĄZKI:
Pomaganie we wprowadzaniu dokumentów do systemu księgowego, wpinanie dokumentów do teczek zarówno kadrowych jak i księgowych. Archiwizowanie dokumentów, wysyłanie przygotowanych dokumentów elektronicznie do ZUS oraz Urzędu Skarbowego. Segregowanie, skanowanie i kopiowanie dokumentacji. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

dokładność, staranność, punktualność, terminowość, rzetelność. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 650 do 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy