Oferty pracy

Ratownik wodny na pływalniach gos

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/0803
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie stałej kontroli lustra wody na pływalni, stały dozór bezpiecznego korzystania z pływalni. Udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej w każdym zgłoszonym wypadku. Nadzór nad przestrzeganiem regulaminu pływalni. Reagowanie na zdarzenia lub przypadki łamania regulaminu i inne. Praca od poniedziałku do niedzieli, dwie zmiany 6-14, 14-22 (według grafiku). Miejsce pracy: pływalnie Gdańskiego Ośrodka Sportu (CHEŁM, OSOWA, STOGI, ORUNIA).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

posiadanie statusu osoby bezrobotnej lub gotowość do rejestracji w GUP, pełnoletność, posiadanie uprawnienia ratownika wodnego, ukończony kurs KPP (kwalifikowana pierwsza pomoc), uprawnienia przydatne w ratownictwie wodnym (np. patent sternika motorowodnego, żeglarza, nurka), komunikatywność. Kandydaci, którzy nie posiadają wymaganych uprawnień zostaną skierowani w porozumieniu z pracodawcą na szkolenie organizowane przez Gdański Urząd Pracy.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy