Kto najgorzej radzi sobie na rynku pracy w województwie pomorskim?

Kto najgorzej radzi sobie na rynku pracy w województwie pomorskim?

Przyszła pora na to, żeby spojrzeć prawdzie w oczy. Kto najgorzej radzi sobie na rynku pracy w województwie pomorskim? Sprawdzamy.

W każdym rejonie Polski są pewne tendencje dotyczące pożądanych oraz niepotrzebnych zawodów. Tak również jest w województwie pomorskim. Pora przekonać się, komu najtrudniej jest znaleźć zatrudnienie w tym województwie.

Praca w województwie pomorskim – kto ma najtrudniej?

W województwie pomorskim najtrudniej mają humaniści. Okazuje się, że ta tendencja utrzymuje się na rynku pracy już od bardzo długiego czasu. W szczególności problemy za znalezieniem zatrudnienia mogą mieć socjologowie, historycy, a także filozofowie. W szkołach często brakuje wakatów, dlatego często te osoby pozostają bezrobotne. Muszą zatem wziąć się za poszerzanie swoich kompetencji oraz umiejętności. Na szczęście na polskim rynku nie brakuje ciekawych kursów oraz szkoleń, a część z nich mogą nawet odbyć online. Wystarczy, że znajdą zajęcie, które ich interesuje. Mogą, np. doskonale odnaleźć się w marketingu. Ważne jest jednak to, żeby charakteryzowali się ogromna chęcią do pracy w każdym zespole. Muszą być komunikatywni oraz otwarci.

Informacje o autorze

Sebastian

Napisz komentarz