Oferty pracy

Warehouse Supervisor

Miejsce pracy: Gościcino
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie procesami logistycznymi w magazynie
  • Organizacja pracy magazynu zapewniająca efektywne, terminowe i zgodne z przepisami realizowanie zadań
  • Wdrażanie usprawnień w zakresie wydajności i efektywności, mających na celu optymalizację wewnętrznych procesów magazynowych
  • Przygotowywanie raportów dotyczących pracy w magazynie zgodnie z potrzebami biznesowymi firmy
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie
  • Właściwe zarządzanie zespołem pracowników; motywowanie, budowanie dobrej atmosfery
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu magazynem w firmie produkcyjnej
  • Znajomość systemów magazynowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się ze współpracownikami oraz pracownikami innych działów
  • Uprawnienia na wózki widłowe ( fakultatywnie- do uzupełnienia)
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość systemu do obsługi magazynowej
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój zawodowy i zdobywanie nowych umiejętności
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe na życie, pakiet medyczny, lekcje języka angielskiego)
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku w oparciu o wysokie standardy jakości i zarządzania
  • Ambitne i odpowiedzialne projekty