Oferty pracy

Technolog

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Technolog
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/21/2747
OBOWIĄZKI:
• wykonywanie kalkulacji i normowanie operacji• przegląd i weryfikacja dokumentacji technicznej • umiejętność programowania maszyn numerycznych – CNC• zmiany dokumentacji wykonawczej w systemie CAD• tworzenie technologii wykonalności w systemie ERP• opieka techniczna nad powierzonym produktem• nadzór nad wdrażaniem powierzonego produktu• aktywny udział w procesach optymalizacyjnych, ciągłego doskonalenia;wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunków technicznych

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : znajomość programów CAD, CAM, wiedza z zakresu spawalnictwa, obróbki mechanicznej, odpowiedzialność w realizacji obowiązków, zadań[Umiejętność 1] : doświadczenie na stanowisku technolog w branży stalowej, znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie[Inne] : Oferujemy:• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie• atrakcyjne, wypłacane terminowo wynagrodzenie• umowę o pracę na pełny etat• dobrą atmosferę w pracy• możliwość podnoszenia kwalifikacji• adekwatne do stanowiska narzędzia pracy

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku