Technik Medyczny - Diagnosta Laboratoryjny - Zakład Patomorfologii

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.-
Zakład PATOMORFOLOGII
Poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas zastępstwa
  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz program PPK realizowane przez PZU S.A.
  • Atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych - ZFŚS ("wczasy pod gruszą", świadczenia świąteczne, zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa)
  • Kartę sportową CALYPSO na preferencyjnych warunkach
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego
Podstawowe zadania na stanowisku:
  • Współpraca z lekarzem w pracowni makroskopowej i przy badaniach śródoperacyjnych
  • Przeprowadzanie i barwienie preparatów histopatologicznych w aparatach półautomatycznych
  • Krojenie bloków parafinowych na mikrotomach
  • Barwienia immunohistochemiczne wykonywane w aparatach
  • Wykonywanie preparatów cytologicznych
  • Archiwizacja bloków i preparatów
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji zintegrowanego SZJ
  • Przestrzeganie przepisów BHP i higieny pracy
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
  • Rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność