Oferty pracy

Technik Laboratoryjny

Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska, produktów farmaceutycznych, kosmetyków oraz testów agrochemicznych (CRO). Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach genomiki, farmakologii, medycyny sądowej, CDMO, zaawansowanych nauk o materiałach oraz badań klinicznych. Ponadto Eurofins silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej.

Nasze akredytowane laboratorium w Malborku odpowiada za analizy żywności i kosmetyków. Jesteśmy podzieleni na trzy pracownie: chemiczną, mikrobiologiczną i badań sensorycznych. Laboratorium działa od poniedziałku do piątku w oparciu o system pracy dwuzmianowej.

W 2022 r. Eurofins osiągnęło przychód na poziomie 6.7 mld euro, zatrudniając około 61 000 pracowników w ok. 900 laboratoriach w 61 krajach.

Miejsce pracy: Malbork

Opis stanowiska
  • Przygotowanie próbek do badań
  • Udział w utrzymaniu systemu zarządzania, zgodnego z normą PN-EN ISO 17025:2018
  • Nadzór nad wyposażeniem
  • Realizacja zadań i projektów związanych z podnoszeniem bezpieczeństwa w obszarze jak i optymalizacją pracy przy wykonywaniu oznaczeń
Wymagania
  • Wykształcenie średnie
  • Dobra umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność
  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę, dobra organizacja pracy
Mile widziane
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w laboratorium chemicznym
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium akredytowanym
Oferujemy
  • Umowa o pracę - zatrudnienie na pełny etat
  • Praca w systemie zmianowym
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym
  • Praca w międzynarodowym środowisku