Oferty pracy

Starszy specjalista / Starsza specjalistka technolog

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMYOdważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.
Szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Zadania:
  • Opracowanie, optymalizacja oraz wdrożenie technologii wytwarzania aktywnych substancji farmaceutycznych w szczególności należących do grupy oligonukleotydów
  • Opracowanie ekonomicznej technologii otrzymywania substancji aktywnej
  • Realizacja wdrożeń nowych technologii otrzymywania substancji aktywnej do skali półtechnicznej/pilotażowej oraz produkcyjnej
  • Współuczestniczenie w tworzeniu dokumentacji technologicznej oraz specyfikacji jakościowych dla surowców, półproduktów i rozwijanej substancji aktywnej
  • Realizacja zadań i procesów doświadczalnych oraz ich dokumentowanie zgodnie z obowiązującymi normami, procedurami
  • Przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji na potrzeby rejestracyjne w języku angielskim
  • Prawidłowe gospodarowanie materiałami, surowcami i wyrobami stosowanymi podczas prac badawczych i doświadczalnych
  • Dbałość o sprawność powierzonej aparatury fizykochemicznej
  • Planowanie prac eksperymentalnych dla zespołu projektowego
  • Prowadzenie szkoleń specjalistycznych w tematyce oligonukleotydów
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe chemiczne (preferowana specjalność to technologia chemiczna, synteza organiczna lub inżynieria chemiczna)
  • 3-5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień z zakresu syntezy organicznej oraz technologii w szczególności chemii oligonukleotydów
  • Znajomość technik pozwalających na charakterystykę związków chemicznych - oligonukleotydy
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów chemicznych - synteza oligonukleotydów
  • Doświadczenie w skalowaniu procesów chemicznych - synteza oligonukleotydów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym słownictwo specjalistyczne)
  • Obsługa komputera w zakresie MS Office
  • Umiejętność i chęć dzielenia się wiedzą z innymi
  • Umiejętność pracy w zespole
Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu
Pozostańmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia zakładki polpharma/praca
i naszych profili w mediach społecznościowych.
www.instagram.com/team_polpharma
www.linkedin/company/polpharma