Oferty pracy

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/20/1921
OBOWIĄZKI:
zamiatanie, odkurzanie i mycie podłogi, dywanów i wykładzin dywanowych, mycie okien i innych powierzchni szklanych, mycie ścian, kafelków i innych okładzin, ścieranie kurzu i mycie mebli, mycie i czyszczenie urządzeń sanitarnych oraz uzupełnianie w łazienkach i toaletach mydła, ręczników i papieru toaletowego, mycie urządzeń kuchennych, opróżnianie koszy na śmieci i sortowanie śmieci, obsługiwanie odkurzaczy, froterek, szczotek do zamiatania i szorowania oraz używanie środków czystości odpowiednich do danej powierzchni i rodzaju zabrudzenia, przestrzeganie zasad etyki, ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Punktualność, staranność przy wykonywanej pracy, sumienność, uczciwość, odpowiedzialność, sprawność fizyczna.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni