Oferty pracy

Specjalista

Gdański Urząd Pracy
Specjalista
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/1968
OBOWIĄZKI:
Sprawowanie nadzoru nad prawidłowością funkcjonowania systemu teleinformatycznego i sieci. Opracowywanie i uaktualnianie dokumentacji bezpieczeństwa systemu teleinformatycznego. Przeprowadzanie szkoleń użytkowników systemu teleinformatycznego. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe co najmniej 1 rok stażu pracy (mile widziane w obszarze administrowania siecią teleinformatyczną), preferowane doświadczenie w pracy w resorcie obrony narodowej. Poświadczenie bezpieczeństwa lub zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego do klauzuli POUFNE. Bardzo dobra znajomość specyfiki sieci i systemów teleinformatycznych wykorzystywanych w resorcie obrony narodowej, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office. Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy, dokładność i spostrzegawczość, umiejętność pracy w zespole. Obowiązkowość, sumienność, samodzielność.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy