Twój rozwój. Nasza wspólna misja.Zdrowe jutro zaczyna się od ludzi, którzy tworzą Polpharmę – od ich wiedzy, zaangażowania i pasji. Wspólnie dbamy o zdrowie innych i tworzymy środowisko, w którym każdy może być sobą. Rozwijamy się w zgodzie z własnymi ambicjami, niezależnie od obszaru, w jakim działamy. Razem z nami możesz realnie wpływać na zdrowie i dobrostan innych.
Szukamy osoby na stanowisko:
Specjalista / Specjalistka ds. transferu technologii
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Twój zakres obowiązków:
- Wsparcie technologów w R&D na etapie optymalizacji i walidacji nowych procesów wytwarzania API w laboratorium PDL
- Udział w opracowaniu analiz ryzyka HAZOP oraz FMEA
- Dobór aparatury produkcyjnej w skali KiloLab i Półtechnicznej
- Opiniowanie dokumentacji technologicznej i produkcyjnej
- Udział w wewnętrznych spotkaniach projektowych dotyczących transferów technologii z R&D do skali kilolabowej oraz półtechnicznej
- Udział w spotkaniach projektowych z klientami CDMO
- Nadzór nad wytwarzaniem serii próbnych oraz walidacyjnych w KiloLab oraz Półtechnice
- Współpraca z pracownikami KiloLab i Półtechniki w przypadku wyjaśniania odchyleń oraz opracowywania Protokołów Kontroli Zmian
Nasze wymagania:
- Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
- Doświadczenie na podobnym stanowisku lub przy produkcji lub w R&D w firmie produkującej API
- Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania projektami (umiejętność pracy z dokumentacją projektową oraz przygotowania prezentacji projektowej)
- Wiedza specjalistyczna z zakresu wytwarzania API oraz praktyczna znajomość pracy urządzeń procesowych w produkcji API
- Doświadczenie w pracy w środowisku GMP
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Dobra organizacja pracy i wielozadaniowość
Oferujemy:
- Umowa o pracę
- Prywatna opieka medyczna
- Ubezpieczenie na życie
- Karta Multisport
- Premia okolicznościowa
- Paczki świąteczne dla dzieci
- Jeden dodatkowy dzień wolny
- Program emerytalny
Najnowsze komentarze