Oferty pracy

Specjalista ds. koordynacji pracy magazynu

Ogłoszenie numer: 8875699, z dnia 2024-03-28

MORAD SP. Z O.O. - systemy aluminiowe i szklane dla budownictwa poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kartuzy

Opis stanowiska

  • wprowadzanie dokumentów RW, PZ, ZS
  • przesunięcia międzymagazynowe
  • wydawanie materiału na produkcję
  • zamawianie towaru z hurtowni
  • pilnowanie stanów minimalnych
  • prowadzenie ewidencji stojaków i szkła

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • wysokie umiejętności organizacyjne
  • rzetelność, skrupulatność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • znajomość systemu COMARCH ERP mile widziana

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • korzystanie ze szkoleń,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe.