Oferty pracy

Specialista ds. rozliczania czasu pracy kierowców

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Prokowo
Numer: StPr/24/0585
OBOWIĄZKI:
1. Praca na stanowisku biurowym;2. Obsługa programu 4Trans;3. Monitorowanie pojazdów na systemach GPS; 4. Organizowanie, kontrolowanie oraz planowanie czasu pracy Kierowców i pojazdów;5. Odczytywanie danych z tachografów zainstalowanych w pojazdach oraz z kart Kierowców;6. Analiza i rozliczanie czasu pracy Kierowców i pojazdów;7. Zgłaszanie Kierowców do sytemu IMI;8. Wyliczanie wynagrodzeń Kierowców na podstawie danych z tachografów oraz z kart kierowców;9. Ustalanie harmonogramów przewozów transportowych;10.Obsługa pakietu Office ( Word, Excel);11.Obsługa urządzeń biurowych - skaner, drukarka.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : - Prawo jazdy kategorii B,- Umiejętność pracy przy komputerze,- Podstawowa obsługa programy pakietu office.[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : brak

Miejsce pracy:

Prokowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach