Oferty pracy

Spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Spawacz
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/21/0209
OBOWIĄZKI:
Realizacja zadań produkcyjnych wyznaczonych przez przełożonego, zachowania standardów jakościowych określonych dokumentacją techniczną, przestrzegania zasad BHP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: czytanie rysunków technicznych
Uprawnienia: dokładność, odpowiedzialność

Wymagania inne:

Poszukujemy pracowników na stanowiska Spawacz, mile widziane uprawnienia spawalnicze. Istnieje możliwość uzyskania certyfikatów dla osób potrafiących spawać. Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Atrakcyjne wynagrodzenie, Dodatki do wynagrodzenia w formie premii, Dobre warunki pracy, możliwość pracy w systemie 3 zmianowym

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku