Oferty pracy

Serwisant klimatyzacji i wentylacji

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/2973
OBOWIĄZKI:
Montaż i techniczna obsługa urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Wykonywanie bieżących napraw. Posługiwanie się elektronarzędziami. Sporządzanie raportów z przeprowadzanych zleceń. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat.B

Wymagania inne:

doświadczenie w zawodzie. Umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej. Znajomość układów VRF, zagadnień sterowania i automatyki urządzeń wentylacyjnych. Sumienność, dokładność, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej oraz w zespole. Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy