Oferty pracy

Service Engineer/ Commissioning Engineer


Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Service Engineer/ Commissioning Engineer
Miejsce pracy: Gdynia
Nr Ref.: 3771

Tasks:
The scope of this work will be on ships, newbuildings or retrofit or onshore facilities.
Service Engineers are responsible for everything from installation until the equipment has been started up and commissioned. They are also responsible for final tests and handover to the new owner.


Requirements:
  • Automatic, mechanical or electrical skilled workers who have worked in industry or at shipyards as skilled worker
  • Be computer literate and have knowledge of and be able to use MS Office to receive and send emails and write reports
  • Bachelor of a automatic, mechanical, process or electrical engineering
  • English skills that enable a person to communicate in a different country with the client, on-site workers and other people involved in the project
Offer:
  • Work for an international, growing company that works for the green energy and cleaner environment
  • Attractive salary, travel diets and benefits
  • More days off after completing a project (3/2 or 3/3 weeks rotations)
  • Opportunity to work on sites and ships within e.g. Europe
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.