Oferty pracy

Robotnik wykonujący prace proste w przemyśle

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Zduny (pow. starogardzki, gm. Starogard Gdański), Zduny
Numer: StPr/24/0337
OBOWIĄZKI:
Przetwarzanie i przewożenie surowców na miejsce wykonywania prac; przeprowadzanie obróbki wstępnej surowca według określonych receptur przy zastosowaniu maszyn i urządzeń; sortowanie produktów; przygotowywanie surowców do produkcji wyrobów spożywczych; prowadzenie procesu produkcji półproduktów i wyrobów gotowych z zastosowaniem maszyn i urządzeń przemysłowych; magazynowanie i przygotowywanie gotowe wyroby do wysyłki; przestrzeganie wymaganych prawem przepisów i systemów jakości podczas procesów przygotowawczych i produkcyjnych; mycie i czyszczenie maszyn i urządzeń; wykonywanie innych zadań pokrewnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zduny

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim