Oferty pracy

Referent ds. administracyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Zblewo
Numer: StPr/22/1568
OBOWIĄZKI:
- opracowanie i przygotowanie projektów pism i dokumentów,- prowadzenie dzienników korespondencji,- rejestracja oraz przechowywanie dokumentów prawnych oraz druków,- stosowanie w bieżącej pracy przyjętej dla CUW "Instrukcji kancelaryjnej" oraz "Jednolitego rzeczowego wykazu akt",- przygotowanie dokumentów do archiwizacji,- administrowanie wskazanymi zbiorami danych,- pomoc w prowadzeniu dokumentacji kadrowej,- pomoc w weryfikacji dokumentacji finansowej,- prowadzenie spraw związanych ze sypendiami szkolnymi i zasiłkami szkolnymi,- prowadzenie spraw związanych z młodocianymi pracownikami zamieszkałymi na terenie Gminy Zblewo;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Zblewo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim