Oferty pracy

Przedstawiciel handlowy

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Ref.No: PHRT 10/2020

OPIS STANOWISKA:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów na terenie całej Polski;
  • Budowanie efektywnych relacji handlowych;
  • Obsługa Klientów na podległym rynku;
  • Przygotowywanie ofert handlowych, sporządzanie cenników;
  • Prowadzenie sprawozdawczości z działań sprzedażowych.

WYMAGANIA:

  • Znajomość branży budowlanej;
  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży i obsłudze Klienta,
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie kraju,
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

OFERUJEMY:

  • Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy;
  • Szkolenia produktowe;
  • Udział w interesujących projektach;
  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne warunki zatrudnienia.

Malta Trading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ): 21612.