Oferty pracy

Pracownik sprzątający

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Kobylnica
Numer: StPr/21/2690
OBOWIĄZKI:
sprzątanie korytarzy hipermarketu, zaplecza (biura, sanitariaty, magazyny), sprzątanie terenu zewnętrznego: sprzątanie chodników, parkingu, terenów zielonych, sprzątanie ciągów komunikacyjnych na hali sprzedaży (urządzeniem do mycia podłóg), zbieranie wózków zakupowych z parkingu, chodników; godziny pracy: 6.00- 14.00, 14.00- 22.00; 3 miesiące umowa zlecenie, następnie umowa o pracę a okres próbny; po przepracowanym całym miesiącu premia do wynagrodzenia 150 zł brutto
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

sumienność, rzetelność w wykonywaniu zadań, dokładność, mile widziane doświadczenie w sprzątaniu obiektów, mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn czyszczących

Miejsce pracy:

Kobylnica

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku