Pracownik fizyczny przy produkcji stolarki okien i drzwi z pvc i alu

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie
Miejsce pracy: Udorpie
Numer: StPr/24/0280
OBOWIĄZKI:
1. Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP, ochronyppoż., ergonomii i ochrony środowiska oraz udzielanie pierwszej pomocyprzedlekarskiej;2. Pobieranie materiału do produkcji okien;3. Obsługiwanie maszyn, urządzeń i narzędzi do produkcji okien;4. Obrabianie materiałów (cięcie, frezowanie);5. Wytwarzanie okna z tworzyw sztucznych (PCV) (zgrzewanie, okuwanie,uszczelkowanie, szklenie);6. Regulowanie okna z tworzyw sztucznych (PCV);7. Planowanie i organizowanie procesów technologicznych;8.Monitorowanie poszczególnych czynności procesu produkcji okien;9. Nadzorowanie i kontrolowanie jakości wykonanych okien z tworzyw sztucznychPCV.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE I CHĘĆ NAUKI
Uprawnienia: dokładność, sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
Uprawnienia: Punktualność

Wymagania inne:

[Inne] : 1. Doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące2. Umiejętność obsługi maszyn do produkcji okien i drzwi z PCV i ALU

Miejsce pracy:

Udorpie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie