Oferty pracy

Pedagog

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Pedagog
Miejsce pracy: Kobysewo
Numer: StPr/20/1171
OBOWIĄZKI:

1. zapoznanie się ze stanem zdrowia i rodzajem ograniczeń uczestników; 2. nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktu terapeutycznego z uczestnikiem i jego rodziną oraz zespołem wspierająco - aktywizującym; 3. uczestniczenie w tworzeniu i realizacji indywidualnych planów postępowania wspierająco-aktywizującego z uwzględnieniem możliwości i ograniczeń uczestnika; 4. uczestniczenie w prowadzeniu dokumentacji indywidualnej uczestnika; 5. współpraca z rodzicami, opiekunami, psychologiem, pracownikiem socjalnym ops, służbą zdrowia oraz innymi instytucjami w celu wszechstronnej pomocy uczestnikom; 6. praca z uczestnikiem w poszczególnych pracowniach; 7. dbanie o bezpieczeństwo uczestników w czasie pobytu na zajęciach w placówce, w łazience, na spacerze, w trakcie pobytu poza placówką; 8. pomoc w realizacji zajęć edukacyjnych; 9. pomoc w organizowaniu imprez kulturalno-oświatowych, rekreacyjnych na terenie Domu oraz poza nim, uczestniczenie w tych imprezach; 10. opieka nad uczestnikami podczas dojazdu na zajęcia i powrotu do domu; 11. ochrona danych osobowych uczestników placówki.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Kobysewo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach