Oferty pracy

Operator lasera

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/21/2999
OBOWIĄZKI:
- Produkcja detali na laserze zgodnie z planem produkcji- Kontrola wyprodukowanych elementów oraz nadzór nad procesem cięcia.- Ścisła współpraca z zespołem produkcji oraz kadrą kierowniczą- Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracyWymagania- Umiejętność czytania rysunku technicznego.- Umiejętność posługiwanie się narzędziami pomiarowymi: suwmiarka- Umiejętność obsługi komputera- SamodzielnośćMile widziane:- uprawnienia UDT na wózek widłowy- uprawnienia UDT na suwnicę/żurawik- doświadczenie na podobnym stanowisku- wykształcenie średnie techniczne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : OferujemyWynagrodzenie: 20,00 - 26,00 zł. brutto/godz.- stabilne zatrudnienie- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- możliwość przeszkolenia na dane stanowisko pracy

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku