Oferty pracy

Nauczyciel współorganizujący kształcenie

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Miejsce pracy: Czarne
Numer: StPr/24/0441
OBOWIĄZKI:
1) prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć edukacyjnych oraz wspólnie zinnymi nauczycielami, specjalistami i wychowawcami grup wychowawczychrealizowanie zintegrowanych działań i zajęć określonych w programie;2) prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami, specjalistami i wychowawcami grupwychowawczych pracy wychowawczej z uczniami niepełnosprawnymi,niedostosowanymi społecznie oraz zagrożonymi niedostosowaniem społecznym;3) uczestniczenie, w miarę potrzeb, w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez innychnauczycieli oraz w zintegrowanych działaniach i zajęciach, określonych w programie,realizowanych przez nauczycieli, specjalistów i wychowawców grup wychowawczych;4) udzielanie pomocy nauczycielom prowadzącym zajęcia edukacyjne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: pedagogika wczesnoszkolna z przedszkolną
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: kurs Terapia dzieci autystycznych i dzieci z zaburzeniami zachowania

Wymagania inne:

Godziny pracy od 9:00 do 13:00Praca w zastępstwie : od 1.09.2024r. do 31.08.2025r.

Miejsce pracy:

Czarne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 908 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie