Oferty pracy

Mechanik

Dla naszego Klienta zlokalizowanego na terenie Stoczni Nauta w Gdyni poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik
Miejsce pracy: Gdynia
Zakres obowiązków
  • obsługa elektronarzędzi (szlifierka, wiertarka, klucze udarowe itp.),
  • obsługa piaskarki i myjki (karcher),
  • praca przy linii wału i steru na statkach i na warsztacie,
  • obsługa suwnicy.
Wymagania
  • znajomość języka angielskiego (komunikatywny),
  • znajomość języka polskiego (komunikatywna dla osób z zagranicy),
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość zagadnień dotyczących prac mechanicznych (linia wału i steru, stery strumieniowe, wymienniki ciepła, windy kotwiczne, cumownicze, maszyny sterowe),
  • umiejętność obsługi suwnicy,
  • dyspozycyjność, praca w weekendy, praca zmianowa.
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie od 30 zł netto,
  • dla osób spoza Trójmiasta pomoc w znalezieniu zakwaterowania.