Oferty pracy

Magazynier

Gdański Urząd Pracy
Magazynier
Miejsce pracy: Bąkowo
Numer: StPr/23/0483
OBOWIĄZKI:
Przyjęcie, kompletacja i wydanie towarów. Zapewnienie prawidłowego składowania towaru w magazynie, bieżąca kontrola stanów magazynowych, obsługa skanera, obsługa wózka widłowego i innych urządzeń mechanicznych, udział w inwentaryzacjach, utrzymanie czystości i porządku w magazynie, dbałość o towar oraz stan techniczny i sprawność wyposażenia magazynu. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

umiejętność pracy ze skanerem, zaangażowanie, dokładność, umiejętność pracy w grupie, znajomość procesów magazynowych. Mile widziane: uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych i praktyczna umiejętność jazdy wózkiem.

Miejsce pracy:

Bąkowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy