Oferty pracy

Kucharz kuchni tajskiej/azjatyckiej

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/0568
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie dań kuchni tajskiej/Azjatyckiej. Opieka nad kuchnią. Obsługa klienta oraz reprezentowanie kultury tajskiej. Mile widziana znajomość języka i kultury tajskiej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Gotowanie[Umiejętność 1] : Umiejętność przygotowywania potraw kuchni tajskiej/azjatyckiej[Inne] : Umowa zlecenie stawka godzinowa 27,70 liczba godzin w miesiącu 154. Praca również w dni wolne od pracy i świąteczne. Praca bez stałego grafiku - na telefon. Praca w Orłowie lub innej lokalizacji firmy.Kandydat musi mieć doświadczenie w gotowaniu w restauracji na stanowisku kucharz.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni