Oferty pracy

Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Księgowy
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/21/1976
OBOWIĄZKI:
- dekretowanie i księgowanie dokumentów,- księgowanie i rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,- przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby instytucji zewnętrznych (US, GUS),- księgowanie wyciągów bankowych,- potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,- udział w sporządzaniu sprawozdania finansowego.Godz. pracy 7-15.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości,[Umiejętność 1] : aktualna wiedza z zakresu obowiązujących przepisów podatkowych,[Inne] : - doświadczanie w prowadzeniu pełnej księgowości,- umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność oraz zdolności analityczne,- dobra organizacja pracy własnej,- mile widziana znajomość programu COMARCH OPTIMA

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku