Oferty pracy

Księgowa/kadrowa

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Bydlino
Numer: StPr/20/2265
OBOWIĄZKI:
Do zakresu obowiązków na tym stanowisku będzie należeć:prowadzenie pełnej księgowości spółki,rozliczania dokumentacji księgowej, kadrowej, finansowej,obsługa kadrowa pracowników w tym: prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentów kadrowych: umów o pracę i cywilno-prawnych, świadectw pracy, itp.,monitorowanie ważności badań okresowych pracowników, szkoleń BHP, itp.,ewidencjonowanie zwolnień lekarskich i nieobecności,analiza i weryfikacja rejestrów sprzedażowych i zakupowych z dokumenatmi,wspieranie i analiza procesu kontroli kosztów działalności firmy.Godz. pracy 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Znajomość przepisów dot. kadr i płac
Uprawnienia: Znajomość prawa podatkowego
Uprawnienia: Znajomość przepisów prawa pracy

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : prawo jazdy kat. b[Umiejętność 1] : dobra znajmość obsługi komputera i pakietu MS Office (Excel),

Miejsce pracy:

Bydlino

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku