Oferty pracy

Konstruktor

Konstruktor
Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • Projektowanie nowych produktów oraz komponentów,
  • Optymalizacja istniejących już rozwiązań konstrukcyjnych,
  • Współpraca z działem produkcji przy wprowadzaniu projektów,
  • Przeprowadzanie testów i analiza wyników,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • Znajomość programu AUTO CAD,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka),
  • Doświadczenie w projektowaniu,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,
  • Znajomość j. angielskiego.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat,
  • Rozwój zawodowy,
  • Miłą atmosferę w pracy.