Oferty pracy

Inspektor w dziale zamówień publicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/20/2551
OBOWIĄZKI:
1)Przygotowanie i przeprowadzanie postępowań na usługi, roboty budowlane i dostawy w trybach udzielania zamówienia przewidzianych w ustawie Prawo zamówień publicznych.2)Opiniowanie wniosków sporządzanych przez pracowników merytorycznych i kierowanych do kierownika jednostki w sprawie przeprowadzenia zamówień i konkursów, których wartość nie przekracza kwot ustawowych.3)Rejestrowanie postępowań na usługi, roboty budowlane i dostawy przeprowadzanych w trybach udzielania zamówienia przewidzianych ustawą Prawo zamówień publicznych.4)Opisywanie faktur w zakresie zgodności z trybem przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.Więcej Szczegółowych informacji zgodnie z zamieszczoną ofertą na stronie BIP: zimslupsk.com, ogłoszenie 09/ZIM/2020
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Szczegółowe informacje zgodnie z zamieszczoną ofertą na stronie BIP: zimslupsk.com, ogłoszenie 09/ZIM/2020

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku