Oferty pracy

Fotograf - menedżer ds social media

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/0638
OBOWIĄZKI:
1. Umiejętność wykonywania fotografii oraz filmów: studyjnych i wyjazdowych ; katalogowych, posterowych - ilustrujących proces produkcyjny w fabryce, produkty i działania poza zakładem ( gotowość do wyjazdu i obsługi medialnej: targi, konferencje, produkcje wyjazdowe - w Polsce i za granicą).2. Umiejętności techniczne w procesach towarzyszących: praca ze sprzętem fotograficznym - aparaty, obiektywy, urządzenia pomiarowe, ustawianie światła, właściwe wykorzystanie tła; obróbka zdjęciowa - wybieranie klatek po każdym ujęciu, retusz, korekcja kolorów, montaż filmów. 3. Rozumienie istoty fotografii promocyjnej. Rozumienie trendów fotografii promocyjnej oraz bieżących trendów w technikach pracy oraz sposobach prezentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Fotografowanie i filmowanie

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Praca ze sprzętem fot. - aparaty, obiektywy, urządzenia pomiarowe, ustawianie światła, ustawianie tła, itp.[Umiejętność 1] : Umiejętność wykonywania fotografii oraz filmów studyjnych, wyjazdowych, katalogowych i posterowych- Uprawnienia: certyfikat ukończenia kursu fotografii

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni