Oferty pracy

Data Engineer with Python

Data Engineer with Python

700 – 900 PLN +VAT (B2B)

Gdynia

Opis projektu:

 

Dołączysz do zespołu inżynierii danych jako Data Engineer.
Masz okazję stać się kluczową częścią projektowania i budowania platform danych nowej generacji. Będziesz rozwijać, utrzymywać, testować i oceniać przepływy danych.

Po powrocie do biura praca zdalna w wymiarze 20-40%.

 

Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia z Python i PySpark
    Praktyczne doświadczenie w programowaniu z Jenkins lub Bamboo, JIRA, Bitbucket i / lub Git / Stash
  • Doświadczenie w pracy z Hadoop (Cloudera)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Zespół pracuje nad aplikacją służącą do klasyfikowania transakcji klientów pod kątem ryzyka, która  usprawni proces wykrywania bezprawnych działań w systemie finansowym. Odbywa się to przez wykorzystanie uczenia maszynowego i dużych zbiorów danych. Aplikacja została napisana w języku Python i jest hostowane na platformie Openshift, a dane są przechowywane i Hadoop oraz przetwarzane za pomocą Apache Spark.

 

Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.


Zobacz podobne oferty