Oferty pracy

Brygadzista produkcji (lakierni)

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/0650
OBOWIĄZKI:
zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych - lakierni, nadzorowanie realizacji prac produkcyjnych zgodnie z harmonogramem, czynny udział w pracach produkcyjnych wraz z pozostałym zespołem pracowników, nadzór nad realizacją założeń jakościowych i materiałowych, motywowanie podległych pracowników, bieżące raportowanie wyników prac, współpraca z innymi działami wewnętrznymi firmy i klientami zewnętrznymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego
Uprawnienia: współpraca z klientem

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : znajomość zagadnień związanych z lakierowaniem proszkowym i na mokro[Umiejętność 1] : umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu[Inne] : doświadczenie w delegowaniu zadań i zarządzaniu zespołem pracowników[Godzina zakończenia pracy] : 14:30[Praca na okres próbny] : po okresie póbnym możliwość przedłużenia umowyCV wysyłać na adres e-mailowy: kadry@galwanizernia.eu

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni