Oferty pracy

Blacharz-ślusarz

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/2974
OBOWIĄZKI:
Prefabrykowanie elementów z blachy (nierdzewna, ocynk, aluminium, alu stucco). Wykonywanie prac blacharskich na warsztacie centralnym oraz zleconych prac zgodnie z technologią i zakłada-ną wydajnością. Obsługa zykarek, walcarek gilotyn, giętarek. Obsługa CNC Mabi dla chętnych. Wykonywanie pomiarów instalacji izolacyjnych. Dbałość o wysoką jakość i dobrą organizację pracy. Praca zgodnie z przepisami BHP. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-17.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

doświadczenie w pracach izolacyjnych/blacharskich. Znajomość różnych technik izolacyjnych. Umiejętność czytania rysunku technicznego.Dyspozycyjność, odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie. Umiejętność pracy w zespole. Umiejętności manualne. Mile widziana znajomość urządzeń CNC, pras krawędziowych, wykrawarek, gilotyn. Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy