Oferty pracy

Automatyk

Firma BERTRAND, lider na lokalnym rynku stolarki okiennej i drzwiowej, poszukuje pracowników na stanowisko

Aktualnie poszukujemy do naszej siedziby w Luzinie:
Automatyk
Miejsce pracy: Luzino/woj. pomorskie

Zakres obowiązków:

  • praca przy obsłudze maszyn i linii produkcyjnych, prowadzenie regularnych przeglądów i prac konserwacyjnych
  • współpraca z działami produkcyjnymi w celu utrzymania ruchu - w tym diagnoza usterek i wykonywanie napraw w zakresie automatyki i elektryki
  • kontakt i nadzór nad firmami wykonującymi serwisy maszyn
  • utrzymanie ruchu na produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • wiedza techniczna
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywność, dokładność, zdolności manualne

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość szybkiego uzyskania umowy na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • narzędzia wspomagające pracę na danym stanowisku
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe oraz opieka medyczna na korzystnych warunkach, zniżki do klubu fitness