Asystent nauczyciela przedszkola / pomoc nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie
Miejsce pracy: Bytów
Numer: StPr/24/0305
OBOWIĄZKI:
pomoc nauczycielowi przedszkola w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo-wychowawczej, spełnianie w stosunku do dzieci czynności obsługowych, uczestniczenie w wycieczkach i spacerach dzieci, organizowanie wypoczynku dzieci, utrzymywanie w ładzie i porządku przydzielonego oddziału, dbałość o należyty stan mienia przedszkolnego, dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków,dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz zabezpieczenie mienia przedszkola.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

- wykształcenie: co najmniej zawodowe, preferowane średnie lub w trakcie studiów na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna lub innym pedagogicznym,- preferowany co najmniej 1 rok doświadczenia w przedszkolu lub żłobku

Miejsce pracy:

Bytów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie