Oferty pracy

Animator

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Animator
Miejsce pracy: Dębnica Kaszubska
Numer: StPr/21/0878
OBOWIĄZKI:
1) prowadzenie zajęć animacyjno opiekuńczych: sprawowanie opieki nad dziećmi i młodzieżą korzystającą ze świetlicy; przygotowywanie i prowadzenie zajęć świetlicowych oraz rozwijających zainteresowania; 2) organizowanie czasu wolnego poprzez zabawę i inne formy aktywności zarówno w obiekcie świetlicy jak i jej najbliższej okolicy; 3)pomoc w nauce i odrabianiu lekcji. Okres zatrudnienia: od 04.05.2021 r. do 03.05.2023 r. Wynagrodzenie od 1400 zł brutto+ dodatek stażowy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie co najmniej średnie; zdolności animacyjne i umiejętności manualne; umiejętności interpersonalne, umiejętność kształtowania pozytywnych relacji z otoczeniem; doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą; niezbędne wymagania, dokumenty aplikacyjne oraz więcej informacji na stronie BIP Urzędu Gminy Dębnica Kaszubska w zakładce oferty pracy.

Miejsce pracy:

Dębnica Kaszubska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku