Oferty pracy

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/21/1010
OBOWIĄZKI:
do podstawowych zadań należy: obróbka wstępna warzyw i owoców, mycie naczyń, sprzętu i urządzeń będących na wyposażeniu kuchni, stołówki i zmywalni, wydawanie posiłków. Kontakt przez pocztę: 76-200 Słupsk, ul. Kilińskiego 42. Praca na okres próbny: 06-08.2021 z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

do kwoty wynagrodzenia dodatkowo naliczany jest comiesięczny dodatek za wysługę lat, zależny od posiadanego dotychczas stażu pracy, tj. od 5-20% wynagrodzenia zasadniczego brutto. szczegóły oferty http://slupsk.szkolapolicji.gov.pl/ w zakładce "oferty pracy".

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku