Oferty pracy

Zbrojarz

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Zbrojarz
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/21/1683
OBOWIĄZKI:
Obowiązkiem pracownika będzie przestrzegania zasad BHP na budowie, dbanie o porządek na stanowisku pracy. Wykonanie deskowania (systemowe lub tradycyjne - zależne od rodzaju inwestycji). Wykonywanie i montaż zbrojenia w deskowaniu. Wylewanie i pielęgnacja betonu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Operator pompy do mieszanki betonowej
Uprawnienia: betoniarz

Wymagania inne:

Wykonywanie zbrojenia; Zatrudniamy osoby na umowy, które będą odpowiadały pracownikowi - umowa zlecenie, umowa o prace, B2B. Wynagrodzenie akordowe wypłacane nie częściej niż co 2tyg. Obecnie posiadamy duży zakres robót w Słupsku i okolicach, praca nawet na kilka miesięcy jak również i lat. Możliwe zakwaterowanie po wcześniejszym ustaleniu.

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku