Oferty pracy

Zastępca głównego księgowego

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku
Miejsce pracy: Lębork
Numer: StPr/21/0257
OBOWIĄZKI:
-sporządzanie miesięcznych zestawień: bilans, rachunek zysków i strat;-sporządzanie deklaracji podatkowych wymaganych przepisami prawa podatkowego;-rozliczanie i weryfikacja danych finansowych realizowanych przez Szpital projektów w ramach zagranicznych i krajowych programów pomocy;-raportowanie do instytucji zewnętrznych;-dekretacja i ewidencja operacji księgowych zamknięcia i otwarcia ksiąg rachunkowych w oparciu o zasady polityki rachunkowości i resortowe uregulowania;-koordynowanie, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności działu księgowego;-uzgadnianie obrotów i sald kont Księgi Głównej na koniec każdego miesiąca;-współpraca z Głównym Księgowym, biegłym rewidentem, organem nadzoru i instytucjami finansowymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: znajomość programów komputerowych WORD i EXCEL
Uprawnienia: praktyczna znajomość polskich standardów rachunkowości oraz zagadnień podatkowych

Miejsce pracy:

Lębork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku