Oferty pracy

Tokarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Tokarz
Miejsce pracy: Gniewskie Pole
Numer: StPr/21/0917
OBOWIĄZKI:
obsługa tokarki uniwersalnej oraz innych maszyn: dłutownicy, wiertarki itp., przygotowanie materiałów do obróbki mechanicznej, wykonywanie detali według dokumentacji, ustaleń lub na podstawie wzorów, wykonywanie części zamiennych do maszyn, obróbka plastyczna blach na tokarkach, kontrola jakości produkowanych wyrobów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 3)

Wymagania inne:

wykształcenie zasadnicze zawodowe, 3 lata doświadczenia zawodowego, znajomość zagadnień związanych z obróbka mechaniczną, znajomość rysunku technicznego, zumiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

Miejsce pracy:

Gniewskie Pole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie