Oferty pracy

Test Automation Engineer

Test Automation Engineer

700 – 850 PLN +VAT/ dzień (B2B)

Gdynia

O projekcie:

Dołączysz do zespołu odpowiedzialnego za analizę, projektowanie i wdrażanie przypadków testowych przy użyciu automatycznych metod testowych.

Będziesz odpowiedzialny za przeglądanie i komentowanie wymagań i projektów technicznych z perspektywy testów oraz będziesz brał udział w definiowaniu ogólnego planu testów.

 

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w interfejsie automatyzacji testów i usługach sieciowych (REST, SOAP)
  • Umiejętność programowania w języku C # (testy automatyzacji testów są oparte na C #) lub Javie
  • Doświadczenie z Selenium WebDriver, GIT (lub podobnym systemem kontroli wersji), SQL, JIRA, HP ALM (lub podobnymi narzędziami)
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie w granicach 700 - 850 PLN netto + VAT / dzień (B2B)
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, ect.)
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.


Zobacz podobne oferty