Oferty pracy

Terapeuta zajęciowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Sianowo
Numer: StPr/20/1170
OBOWIĄZKI:
-zapoznanie się ze strukturą organizacji GOPS Kartuzy-zapoznanie się z oceną ryzyka zawodowego, regulaminu pracy, szklolenie BHP-zapoznanie się organizacją ośrodka-zapoznanie się z dokumentacją i indywidualnym planem terapeutyczno- opiekuńczym-prowadzenie zajęć wszechstronnie uaktywniających mieszkańców-motywowanie mieszkańców mniej sprawnych, nie uczestniczących w zajęciach-prowadzenie zajęć manualnych, malarskich, stolarskich,tkactwo,glina, czytanie książek, yskusje na określone tematy, romowy indywidualne-organizacja treningu modyfikacji zachowań/trening higieniczny, komunikacyjny-organizacja biblioterapi poprzez filmoterapiępoezjo terapię, zajęcia psychologiczne, muzykoterapię-terapia ruchem/drama, pantomima, inscenizacja teatralna-organizacja choreoterapii/ taniec towarzyski, polski. latino-organizacja turystyki i rekreacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Sianowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach