Oferty pracy

Technolog procesu na lakierni proszkowej

Ogłoszenie numer: 5745081, z dnia 2021-10-12

MORAD SP. Z O.O. - systemy aluminiowe i szklane dla budownictwa

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Tuchom

Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z laboratorium
  • Dobór chemii i nadzór nad kąpielami
  • Kontrola procesu malowania na liniach proszkowych
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne/chemiczne
  • Znajomość procesu lakierowania
  • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • Samodzielność i dokładność w działaniu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe.