Oferty pracy

Technolog/ kosztorysant

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce pracy: Jeleńska Huta
Numer: StPr/22/1934
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej- wykonywanie technicznych rysunków wykonawczych- kalkulacja oraz analiza kosztów wytwozrenia wyrobów- udział w projektowaniu nowych wyrobów, konsultacje z Głównym Technologiem- pomoc przy wycenach mebli- nauka z oprogramowania 3D
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: technologia drewna
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: technologia drewna
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

- mile widziana znajomość podstawowego oprogramowania CAD- zdolności komunikacyjne, umiejętność analitycznego myślenia i planowania- kreatywność

Miejsce pracy:

Jeleńska Huta

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie