Oferty pracy

Technolog - Konstruktor Mebli

Jeśli szukasz nowych wyzwań i możliwości rozwoju zawodowego

dołącz do naszego zespołu.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Jeleńska Huta

poszukujemy kandydatów jedynie z województwa pomorskiego

Idealny kandydat to osoba posiadająca takie kompetencje jak:
  • doświadczenie w branży meblarskiej lub wykształcenie kierunkowe z Technologii Drewna
  • znajomość programów Top Solid, Inventor lub innych programów do projektowania i konstrukcji mebli
  • dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
  • umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, kreatywność
  • prawo jazdy kat B
Obowiązki:
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technicznej i technologicznej
  • wykonywanie technicznych rysunków wykonawczych
  • opracowanie rozwiązań konstrukcyjnych dla projektowanych mebli
  • kalkulacja kosztów wytworzenia
  • doradztwo w zakresie technicznym
  • udział w projektowaniu nowych wyrobów
  • doradztwo technologiczne
Oferujemy:
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • możliwość osobistego rozwoju zawodowego (szansa na powiększenie kompetencji – opcja prowadzenia projektów meblowych jako Project Manager)
  • przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie w okresie wdrożeniowym
  • dofinansowania do kart sportowych, ubezpieczenia grupowego, okularów korekcyjnych
  • nagrody jubileuszowe
  • prestiżowe projekty
  • firma jest usytuowana w aglomeracji wiejskiej, z dala od korków i zgiełku
  • pyszna kawa