Oferty pracy

Technik Turbin Wiatrowych

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją, instalacją i konserwacją turbin wiatrowych, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Zapewnianie wysokiej dostępności pracy urządzeń

  • Samodzielne przeprowadzanie identyfikacji awarii oraz przywracanie do pracy turbin wiatrowych

  • Serwis, konserwacja, naprawa turbin wiatrowych

  • Diagnostyka i naprawa błędów elektroniki, mechaniki i hydrauliki

  • Prowadzenie dokumentacji prac serwisowych (raporty z przeprowadzonych prac, protokoły, listy kontrolne)

Wymagania:
  • Preferowane ukończone wykształcenie: elektronik urządzeń elektroenergetycznych, mechatronik lub inny porównywalny zawód elektrotechniczny, bądź dobra znajomość zagadnień z zakresu elektryki / elektrotechniki lub mechaniki
  • Preferowana znajomość angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i w piśmie
  • Mile widziane doświadczenie w branży elektrowni wiatrowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy sieciach średniego napięcia
  • Samodzielność, systematyczność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Zdolność do pracy na wysokościach, dobra kondycja fizyczna
  • Prawo jazdy kat. B
Firma oferuje:
  • Pracę w doświadczonym międzynarodowym zespole
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie